Endüstriyel Yağlayıcı Sıvılar

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Irmco Fluids
Irmco Gel
Uygulamalar
İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


IRMCO FLUIDS

IRMCO FLUIDS serisi, ter türlü sac metal işleme prosesinde yüksek verimlilik sağlayan, su bazlı, çevreye zararsız, yağ, klor ve solvent ihtiva etmeyen yüksek teknolojili ürünlerden oluşur.
Petrol ve mineral yağ bazlı olmadan geliştirilebilen IRMCO FLUIDS çevre açısından artı bir değer oluşturur pek çok kritik metal şekillendirme ve işleme operasyonunda dünya liderliği tasdik edilmiştir. "Non oil" olarak tabir edilen IRMCO FLUIDS, oreste şekil verme, derin çekme, sıvama, galveniz ve yüksek dayınımlı çelikleri şekillendirme, kalıpla kesme, temizleme ve pastan koruma ve kaynak çapak önleme uygulamalarında çözümler sunar.
IRMCO FLUIDS serisi ürünleri görmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız
IRMCO GEL
IRMCO GEL serisi kendilerine has yüksek statik özellikleri sayesinde uygulandıkları yüzeyde kalır, yüzey, kaplar ve akmazlar. Bu özelliği sayesinde sıvı israfı yaşanmaz, sadece gerekli miktardaki ürün kullanılır ve işyeri temizliği arttırılmış olur.

IRMCO GEL serisi, özellikle boru işleme proseslerinde kullanılmak üzere tasarlanmış, yüksek teknolojili, sağlığa ve çevreye zararsız, yağ, klor ve solvent ihtiva etmeyen ürünlerden oluşur. En zor parçaların işlenmesinde bile en iyi sonuçları verir ve takımların ömrünü uzatır. Pas ve korozyona karşı tam bir koruma sağlar. Tamamen su bazlı üretim teknolojisi sayesinde, çok kısa süre içerisinde ve sadece su kullanılarak temizlenir. Kaynak işlemi öncesinde yıkama gerektirmez. Pek çok durumda, ürün temzilenmeden boyama işlemei yapılabilir (endüstrideki en yüksek PPG boya uyumluluk katsayısına sahiptir). Sektördeki en düşük zehirlilik oranına sahiptir ve ürünün ve ürün dumanının işçi sağlığına ve çevreye hiçbir zararlı etkisi yoktur. IRMCO ürünleri, özel yapısı sayesinde maliyetin 10 katına kadar tasarruf sağlar.

IRMCO GEL serisi ürünleri görmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Özka Fab. Malz. ve Takım San. Ltd. Şti.
Telefon: 0212 567 55 50

www.ozka.com.tr

ozka@ozka.com