Endüstriyel Yağlayıcı Sıvılar

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Uygulamalar
İletişim

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


     VİZYON:
     Müşteri odaklı çözümler üreterek, tüm ürünlerde aynı güveni ve aynı kaliteyi sağlamak başlıca hedefimizdir. Rekabetçi üretim şartlarını oluşturarak, müşterilerinin teknolojik gelişmeleri kendi aracılığı ile takip etmesini sağlar. Özka müşterilerine en son teknolojiyi sunarak hizmet verir. Hedefimiz sıfır (0) hata ile koşulsuz müşteri memnuniyetidir.
      MİSYON:
     Bilgiyi en verimli şekilde kullanarak, müşteri odaklı çözümler üretmek ve rekabetçi bir Dünya'da daha hızlı bilgi, teknik servis ve çözüm hizmetleri sunmaktır...
Bu misyonu sağlamak için;
*Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti sağlamak
*Sürekli Yenilik
*Dinamizm
*Teknoloji
*Verimlilik
*Zamanı doğru kullanmak uyguladığımız yönetim kriterleridir.

" KESEMEYECEĞİMİZ HİÇBİR ŞEY YOKTUR®"
" HEDEFİMİZ REKABET GÜCÜNÜZÜ ARTIRMAKTIR®"

     DEĞERLERİMİZ
Sürekli kendini yenileyen özverili, dayanışma ve takım ruhuna sahip kadromuz ile daha rekabetçi olmak. "Başarınız, başarımızdır." sloganını benimseyen yetkin kadrolarımız.

ÖZKA FAB. MALZEMELERİ VE TAKIM SAN. LTD. ŞTİ., 1980 yılından beri özellikle metal kesme ve boru bükme konularında ihtisaslaşmıştır. Geçen bu süre içinde konularında lider firmalar ile anlaşmalar yaparak Türkiye ve Orta Doğu temsilciliklerini almıştır. Testere ile kesme teknolojisi ve bükme konularındaki deneyimlerini çözüm ortaklarına yönelik verilen eğitimlerle paylaşmış ve firmalara verim artışı konusunda çok önemli yol gösterici olmuştur.
     Yenilik ve teknolojiyi yakından takip eden firmamız firma içi ve müşterilere yönelik eğitime de çok önem vermektedir. Kardeş firma ORKA ile özellikle servis alanında büyük ilerleme kaydedilmiştir.


Özka Fab. Malz. ve Takım San. Ltd. Şti.
Telefon: 0212 567 55 50

www.ozka.com.tr

ozka@ozka.com